Bibla Shqip

Psalmet 116

Psalmet

Tabela e Librave tė Biblės

Kapitulli 117

1

Lėvdoni Zotin, ju gjithė kombet! Kremtojini, ju gjithė popujt!

2

Sepse e madhe ėshtė dhemshuria e tij ndaj nesh, dhe besnikėria e Zotit vazhdon pėrjetė. Aleluja.

Psalmet 118