Bibla Shqip

Psalmet 127

Psalmet

Tabela e Librave tė Biblės

Kapitulli 128

1

Lum kushdo qė ka frikė nga Zoti dhe qė ecėn nė rrugėt tij.

2

Atėherė ti do tė hash me mundin e duarve tė tua, do tė jesh i lumtur dhe do tė gėzosh begatinė.

3

Gruaja jote do tė jetė si njė hardhi prodhimtare nė intimitetin e shtėpisė sate, bijtė e tu si drurė ulliri rreth tryezės sate!

4

Ja, kėshtu do tė bekohet njeriu qė ka frikė nga Zoti.

5

Zoti tė bekoftė nga Sioni dhe ti pafsh begatinė e Jeruzalemit tėrė ditėt e jetės sate.

6

Po, pafsh bijtė e bijve tė tu. Paqja qoftė mbi Izraelin.

Psalmet 129