Bibla Shqip

Psalmet 130

Psalmet

Tabela e Librave tė Biblės

Kapitulli 131

1

O Zot, zemra ime nuk ėshtė mendjemadhe dhe sytė e mi nuk janė krenarė, dhe unė nuk merrem me gjėra tepėr tė mėdha dhe tepėr tė larta pėr mua.

2

E kam qetėsuar dhe e kam tulatur me tė vėrtetė shpirtin tim, si njė fėmijė i zvjerdhur nė gjirin e nėnes sė tij; shpirti im brenda meje ėshtė si njė foshnje e zvjerdhur.

3

O Izrael, shpreso tek Zoti, tani dhe pėrjetė.

Psalmet 132